Biel – nieprzemijająca klasyka we wnętrzu

Ponadczasowa elegancja nigdy nie wychodzi z mody. Aranżując nowe gniazdko albo planując remont, nie warto kierować się chwilowymi trendami, które niebawem całkowicie odejdą w zapomnienie. Aby stworzyć piękne i funkcjonalne wnętrze, które za kilka lat będzie zachwycać z tą samą siłą, warto postawić na klasyczne rozwiązania. Jednym z nich jest zastosowanie bieli – delikatnej, niepozornej barwy, która we wnętrzach może sporo namieszać!

Dlaczego biel?

Paleta kolorów dominujących w pomieszczeniu ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Według psychologów, biel działa na nas uspokajająco, odprężająco i wyciszająco. Co więcej, potęguje ona wrażenie czystości i porządku (dlatego tak często wykorzystywana jest w łazienkach). Co ważne, zrezygnowanie z krzykliwych kolorów i ciężkich mebli na rzecz jasnej kompozycji z lekką zabudową z jasnych płyt meblowych o połyskujących powierzchni to pewny sposób na dodanie niewielkiej, ciasnej przestrzeni kilku dodatkowych metrów kwadratowych!

Nowoczesne meble do sypialni, salonu lub łazienki – piękne czy niepraktyczne?

Znaczna część z nas rezygnuje z pięknego, jasnego wnętrza z obawy o to, że białe powierzchnie na dłuższą metę nie zdadzą egzaminu. Możesz odłożyć troski na bok! Producenci mebli oferują nowoczesne meble do sypialni, salonów a nawet kuchni wykonane z wysokiej jakości płyt meblowych pokrytych laminatami, które zabezpieczają powierzchnię przed wnikaniem zanieczyszczeń. Co więcej, w przeciwieństwie do mebli z naturalnego drewna, nie musisz specjalnie troszczyć się o impregnację zabudowy. Minimalistyczne, białe meble, dzięki którym stworzysz modną aranżację, znajdziesz na stronie www.gama-sklep.com.pl.