Czas na telefon – czas na smartfon

W oparciu o różnorakie rankingi stwierdzić można, iż zwolenników inteligentnych telefonów przybywa z roku na rok. I w zasadzie nie należy się temu dziwić, bowiem połączenie komórki z komputerem daje nam do ręki urządzenie o olbrzymim potencjale. Będąc w posiadaniu smartfona mamy dostęp do takich dóbr, jak internetowa nawigacja, własna skrzynka pocztowa, kompleksowe zarządzanie notatkami, aplikacje social media, narzędzia do konwersji wizytówek papierowych do postaci cyfrowej… A to tylko wierzchołek góry lodowej! Zdecydowanie jest więc w czym wybierać.

Najlepsze telefony komórkowe 

Niezależnie od tego, czy jest się biznesmenem, czy fanem fotografii, dobrze byłoby zadbać o to, aby zakupywane urządzenie było odporne na uszkodzenia, jako że sam w sobie smartfon jest przedmiotem dość delikatnym i nawet upadek z niedużej wysokości jest mu w stanie zaszkodzić. Idealnie byłoby zdecydować się na aparat wodoszczelny. Być może ciężko w to uwierzyć, ale jak wynika z licznych rankingów https://www.bomi.pl/ranking-telefonow-komorkowych-top-10-najlepszych-modeli-ktory-wybrac/, bliskie spotkanie z wodą jest drugą z najczęstszych przyczyn, dla których nasze telefony trafiają do serwisów. Wodoszczelność chroni aparat nie tylko przed wodą, ale i takimi czynnikami zewnętrznymi jak pył oraz kurz. Co istotne, takiego telefonu nie trzeba w panice chować, kiedy z chmury nad naszymi głowami zaczyna padać.

Należy jednak wziąć poprawkę na to, że stopnie wodoszczelności są różne, więc wybierajmy „z głową”, zapoznając się z całą specyfikacją produktu, a wówczas z pewnością znajdziemy urządzenie, które spełni nasze oczekiwania.