Jesienny urlop w górach – wybierz Bukowinę Tatrzańską!

Wyjazd w góry jesienią to z pewnością jeden z najlepszych pomysłów na urlop we wrześniu czy październiku. W Polsce nie tylko mamy wiele interesujących pasm górskich – jest to pora, podczas której zbocza mienią się dziesiątkami kolorów. Zdecydowana większość turystów wybiera Podhale i widok na Tatry. Gdzie zatrzymać się w tych okolicach, aby nie przepłacić?

Zakopane i Bukowina Tatrzańska

Zakopane zna chyba każdy z nas – malownicza miejscowość jest tłumnie odwiedzana przez turystów, bez względu na porę roku. Obecnie wiele osób szuka alternatywy dla Zakopanego: uważają oni, że miasto jest zbyt głośne, daleko mu do spokojnego, górskiego kurortu, króluje w nim kicz. Ciężko się nie zgodzić szczególnie z tym ostatnim zarzutem. Dodatkowo problemem są również wysokie ceny. Rozwiązaniem może być wybranie Bukowiny Tatrzańskiej jako miejsca docelowego. Noclegi z wyżywieniem w Bukowinie Tatrzańskiej z pewnością okażą się znacznie tańsze niż w Zakopanem.

Bukowina – poznaj jej atrakcje

Bukowina słynie przede wszystkim z basenów termalnych, w których odpoczynku szukają osoby w każdym wieku. Drugi istotny element to liczne stoki, dopasowane do umiejętności zarówno osób początkujących, jak i doświadczonych narciarzy. Bukowina to także idealne miejsce na zasmakowanie miejscowej kuchni. Wśród noclegów warto zwrócić uwagę na ofertę Willi Majerczyk – o pensjonacie poczytamy na stronie willamajerczyk.com.