Nowe osiedle Wieliczka – dlaczego warto wybrać tę okolicę?

Czy marząc o zamieszkaniu w cichej i bezpiecznej okolicy, trzeba porzucić wygody gwarantowane przez duże miasto, takie jak bogata oferta rozrywkowo-kulturalna czy dostęp do wyspecjalizowanych usług? Okazuje się, że zamiłowanie do spokoju da się pogodzić z przywiązaniem do typowo wielkomiejskich atrakcji. Mieszkania Wieliczka to najlepsza propozycja dla tych, którzy pragną mieszkać w spokojnym otoczeniu, ale chcą w razie potrzeby w ciągu kilkunastu minut dostać się do centrum Krakowa.

Dlaczego warto zamieszkać w Wieliczce?

Jeśli chodzi o zakup mieszkania Wieliczka to najlepsza propozycja dla tych, którzy doceniają ilość rozrywek oferowanych przez Kraków, jednak na co dzień woleliby żyć w bardziej zacisznym miejscu niż zatłoczona i głośna aglomeracja. Wybierając apartamenty Wieliczka można zapewnić sobie ciszę i spokój, jednocześnie nie rezygnując z komfortu. To położone bezpośrednio w sąsiedztwie Krakowa miasto gwarantuje dostęp do wszystkich najważniejszych produktów i usług, może poszczycić się też nowoczesnymi obiektami sportowymi oraz szkołami na dobrym poziomie. Okolica jest zielona, a w miasteczku co rusz napotyka się na skwerek czy park – to idealne miejsce zamieszkania dla tych, którym marzą się wolniejsze tempo, większe bezpieczeństwo i przede wszystkim bardziej kameralna, sprzyjająca zacieśnianiu więzi okolica. Dodatkowo atutem Wieliczki jest doskonałe skomunikowanie z Krakowem – żeby dostać się do centrum, wystarczy kilkanaście minut.

Nowe osiedle Wieliczka – komfort i bezpieczeństwo

Rynek nieruchomości w Wieliczce prężnie się rozwija. Ze względu na atrakcyjne położenie oraz wygody oferowane przez miasteczko (usługi, edukacja, sport, rozrywka) to najczęściej rozważane miejsce do zamieszkania przez tych, którzy mają dość krakowskiego zgiełku i ciągłego stania w korkach.
Cisza i spokój to niejedyne zalety nieruchomości usytuowanych w tej okolicy. Apartamenty Wieliczka mają do zaproponowania znacznie więcej w kwestii komfortu. Przede wszystkim nowe osiedle Wieliczka usytuowane jest w przyjemnym dla oka, estetycznym otoczeniu, a z okien mieszkań rozciąga się widok na Kraków. Mieszkania w Wieliczce mają znacznie niższe ceny niż w centrum Krakowa, dzięki czemu podczas zakupu pozwolić sobie można na większy metraż oraz podwyższony standard, a tym samym sporo zyskać, jeśli chodzi o codzienną wygodę. Apartamenty Wieliczka wyposażone w duże tarasy oraz modne ogródki to doskonała propozycja dla tych, którzy cenią sobie komfort i marzą o mieszkaniu, które spełni ich wysokie wymagania i zagwarantuje dobre samopoczucie.

Źródło tekstu: http://techniq.pl/poludniowe-ogrody/