Piękna sypialnia dla elegantki

Dla każdej kobiety sypialnia nie jest tylko miejscem snu. To przede wszystkim centrum relaksu i odpoczynku po ciężkim, stresującym dniu. Dzięki odpowiednim dodatkom, meblom i kolorystyce możesz sprawić, że zwyczajne pomieszczenie stanie się Twoją intymną oazą wyciszenia. Co powinno znajdować się w sypialni każdej kobiety pragnącej stworzyć kojącą przestrzeń tylko dla siebie? Sprawdź!

Sypialnia z garderobą

Która kobieta nie marzy o przestronnej garderobie, która pomieści wszystkie ubrania, buty i kolekcję torebek? Remont sypialni to idealny moment, aby wreszcie zrealizować marzenie o swojej własnej garderobie! Źródłem inspiracji okazuje się być Internet – na stronach poświęconych wystrojowi wnętrz znajdziesz wiele ciekawych aranżacji tworzonych przez wziętych designerów. Jeśli dysponujesz dużą przestrzenią, warto wydzielić w sypialni kilka metrów kwadratowych i odseparować garderobę od części sypialnianej przesuwnym, półprzezroczystym panelem. W efekcie zyskasz osobne, nieduże pomieszczenie, które możesz zabudować półkami o zróżnicowanej konstrukcji, drążkami, haczykami i relingami. Jeśli metraż ogranicza nieco Twoje możliwości, nie musisz rezygnować z wymarzonej garderoby! W mniejszym pomieszczeniu idealnie sprawdzi się duża szafa o otwartej konstrukcji. Pamiętaj jednak, że wyeksponowanie ubrań i dodatków wymaga utrzymywania w „szafie” idealnego porządku!

Stylowa toaletka

Niezwykle stylowym elementem wystroju sypialni jest toaletka – zgrabny mebel, który znacznie ułatwi i umili przygotowanie do małych i wielkich wyjść. Aby mebel prezentował się w sypialni naprawdę imponująco, warto bliżej przyjrzeć się modelom wykonanym nie z lichej płyty meblowej, a litego drewna. Wysokiej klasy toaletki z drewna sosnowego albo bukowego znajdziesz na stronie visby.com.pl.