Planujemy urlop w roku 2017!

Luty i marzec to wg touroperatorów najlepszy czas na zaplanowanie wakacyjnych wyjazdów na wczasy. To czas, w którym biura podróży mogą zaoferować nam najlepsze oferty typu firm minute. Czy wyjazd z biurem podróży to dobra decyzja? Co może zaoferować nam touroperator? Oto kilka przydatnych wskazówek!

Wakacje marzeń!

Podstawą w poszukiwaniu odpowiedniego kierunku wakacyjnego jest określenie, jakie mamy oczekiwania. Biura podróży oferują nam zazwyczaj trzy rodzaje wyjazdów: klasyczne wczasy, wycieczki objazdowe oraz wyjazdy w tropiki. W przypadku tych pierwszych stanowią one zdecydowaną większość i to właśnie o nie pytają klienci biur podróży. Drugą opcją są wycieczki objazdowe – zazwyczaj są tematyczne. Turyści mają zapewniony transport, noclegi, wyżywienie i możliwość zwiedzania pod czujnym okiem przewodnika czy pilota wycieczki. Ostatni typ wyjazdów to wyjazdy egzotyczne. Cieszą się one coraz większą popularnością ze względu na niskie ceny. Które z tych wyjazdów okażą się strzałem w dziesiątkę?

Wczasy i wycieczki objazdowe

Bez wątpienia wczasy wypoczynkowe są idealne dla osób ceniących spokój i możliwość relaksowania się nad brzegiem basenu czy nad morzem. Szum fal oraz wspaniałe widoki dla wielu są tym, co wpływa pozytywnie na samopoczucie. Podczas takich wyjazdów możemy również korzystać z wycieczek fakultatywnych. Wycieczki objazdowe cenione są przez osoby ciekawe świata. Podczas ich trwania mamy możliwość zwiedzania, poznawania nowych miejsc. Zazwyczaj każdy nocleg znajduje się w innym miejscu.

Wyjazdy egzotyczne

Wycieczki egzotyczne organizowane są w takich miejscach jak Dominikana, Kuba, Seszele. Podczas takich wypraw turyści mogą korzystać nie tylko z pięknej pogody, ale i krystalicznie czystej wody Morza Karaibskiego. Warto także zobaczyć największe atrakcje turystyczne na Dominikanie czy Seszelach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *