Planujemy urlop w roku 2017!

Luty i marzec to wg touroperatorów najlepszy czas na zaplanowanie wakacyjnych wyjazdów na wczasy. To czas, w którym biura podróży mogą zaoferować nam najlepsze oferty typu firm minute. Czy wyjazd z biurem podróży to dobra decyzja? Co może zaoferować nam touroperator? Oto kilka przydatnych wskazówek!

Wakacje marzeń!

Podstawą w poszukiwaniu odpowiedniego kierunku wakacyjnego jest określenie, jakie mamy oczekiwania. Biura podróży oferują nam zazwyczaj trzy rodzaje wyjazdów: klasyczne wczasy, wycieczki objazdowe oraz wyjazdy w tropiki. W przypadku tych pierwszych stanowią one zdecydowaną większość i to właśnie o nie pytają klienci biur podróży. Drugą opcją są wycieczki objazdowe – zazwyczaj są tematyczne. Turyści mają zapewniony transport, noclegi, wyżywienie i możliwość zwiedzania pod czujnym okiem przewodnika czy pilota wycieczki. Ostatni typ wyjazdów to wyjazdy egzotyczne. Cieszą się one coraz większą popularnością ze względu na niskie ceny. Które z tych wyjazdów okażą się strzałem w dziesiątkę?

Wczasy i wycieczki objazdowe

Bez wątpienia wczasy wypoczynkowe są idealne dla osób ceniących spokój i możliwość relaksowania się nad brzegiem basenu czy nad morzem. Szum fal oraz wspaniałe widoki dla wielu są tym, co wpływa pozytywnie na samopoczucie. Podczas takich wyjazdów możemy również korzystać z wycieczek fakultatywnych. Wycieczki objazdowe cenione są przez osoby ciekawe świata. Podczas ich trwania mamy możliwość zwiedzania, poznawania nowych miejsc. Zazwyczaj każdy nocleg znajduje się w innym miejscu.

Wyjazdy egzotyczne

Wycieczki egzotyczne organizowane są w takich miejscach jak Dominikana, Kuba, Seszele. Podczas takich wypraw turyści mogą korzystać nie tylko z pięknej pogody, ale i krystalicznie czystej wody Morza Karaibskiego. Warto także zobaczyć największe atrakcje turystyczne na Dominikanie czy Seszelach.