Platformy e-learningowe – czy to dobry sposób na zawodowy sukces?

Współcześnie mamy znacznie więcej możliwości dokształcania się niż jeszcze 10-15 lat temu. Wszystko za sprawą rosnących jak grzyby po deszczu placówek kształcenia (również tych prywatnych), jak i możliwości skorzystania z nowoczesnych platform e-learningowych. Szczególnie te ostatnie wydają się być niezwykle ciekawe dla osoby aktywnej zawodowo. Co warto o nich wiedzieć? W jakich kierunkach pozwolą na poszerzenie wiedzy?

Najlepsze kursy – prosto z internetu!

Platformy e-learningowe tworzone są w sieci – dzięki temu dostęp do nich ma każdy, kto posiada w komputerze czy w komórce Internet. Platformy tworzone są z myślą o osobach rozpoczynających swoją przygodę z konkretnymi programami komputerowymi oraz dla osób posiadających podstawową wiedzę związaną z ich użytkowaniem. Materiały wideo tworzone są prostym językiem, przez co przyswajanie nowej wiedzy przychodzi z łatwością. Takie platformy jak cgwisdom.pl oferują szkolenia z takich programów jak Archicad, Revit, Photoshop i wiele innych. Same materiały wideo pogrupowane i opisane są w taki sposób, aby każdy zainteresowany szybko znalazł materiały dopasowane do jego dotychczasowych umiejętności.

Jak zakupić wybrane materiały?

Aby móc korzystać z materiałów wideo konieczne jest zarejestrowanie się jako użytkownik portalu. W tym celu musimy podać wymagane dane (najczęściej adres e-mail, numer telefonu). Po rejestracji otrzymamy link aktywacyjny – od tego momentu możemy korzystać z zasobów platformy. Interesujące nas materiały dodajemy do wirtualnego koszyka, tak samo jak w przypadku klasycznych zakupów. Materiały wideo są udostępniane dla nas w momencie zaksięgowania wpłaty. Z pewnością olbrzymią zaletą platform i tego rodzaju nauki jest fakt, że aby zdobyć niezbędne materiały do szkolenia nie musimy wychodzić z domu. Sama nauka ma miejsce także w czasie dogodnym dla nas: rano, w południe, wieczorami – materiały wideo są przypisane bezterminowo do naszego konta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *