Podkreśl piękno swoich roślin

Nawet bujne i oryginalne rośliny potrzebują oprawy, która podkreśli ich piękno. Nic nie zrobi tego lepiej niż okazała donica. Mimo tego, że donice wydają się z pozoru mało istotnym elementem, warto sprawdzić najnowsze trendy, które pokazują, że mogą stać się one prawdziwą ozdobą dla naszego tarasu, balkonu lub ogrodu.

Odejdź od tradycyjnych rozwiązań

Świeżym hitem wśród outdoorowego wyposażenia są elementy wykonane z technorattanu. Nowoczesne donice nie wyłamują się z tego trendu. Donice ogrodowe z technorattanu idealnie współgrają z przestrzeniami utrzymanymi zarówno w minimalistycznym stylu, jaki i skandynawskiej, ciepłej aranżacji. Na rynku dostępnych jest wiele modeli o zróżnicowanych kształtach i kolorach, nawiązujących do naturalnych barw ziemi. Okazała donica z syntetycznego rattanu świetnie prezentuje się pojedynczo lub w zestawie – ustawiając skrzynki na rośliny obok siebie, stworzysz oryginalny i modny substytut tradycyjnego żywopłotu, który da ci odrobinę prywatności na własnej posesji.

Dlaczego technorattan?

Technorattan jest w ostatnich latach substancją bardzo mocno eksploatowaną na rynku ogrodowym. Co wpływa na jego popularność? Przede wszystkich odporność na warunki atmosferyczne. Meble i akcesoria z technorattanu są odporne na deszcz, śnieg, skrajne temperatury i promieniowanie UV. Dodatkowo nie wymagają uciążliwej pielęgnacji i impregnacji. Jeśli dodamy do tego jeszcze wysokie walory estetyczne, otrzymamy połączenie idealne, dostosowane to oczekiwań współczesnego klienta.