Propozycja medyczna dla firm

Wygodne  i korzystne abonamenty medyczne. Przychodnia przyzakładowa funkcjonująca tuż przy zakładzie pracy, w której każdy pracownik może w dowolnej chwili skorzystać z opieki medycznej. Profilaktyka stresu, szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy, wsparcie psychologa. Medycyna pracy działająca bez jakiegokolwiek zarzutu. To nie fantastyczna wizja, ale realność, którą uda się zrealizować z pomocą profesjonalnej firmy medycznej.

Zapewnij swojej firmie kompleksową opiekę medyczną

Decydując się na opiekę prywatną dla firm, otrzymujemy usługi medyczne świadczone na najwyższym poziome. Zyskujemy też starannie prowadzoną dokumentację medyczną, także w formie elektronicznej. Przede wszystkim dbamy o zdrowie naszych pracowników.

Medycyna pracy

Wykonanie wszystkich obowiązkowych badań wynikających z medycyny pracy – to bardzo ważny obowiązek. Rzetelnie zajmie się tym Centrum Medyczne Falck. Ich medycyna pracy oferta dla firm gwarantuje zgodność z kodeksem pracy oraz wygodę dla wszystkich pracowników. Sprzyja też dobrej organizacji pracy, bo sprawia, że oszczędzamy czas i możemy wszystko zaplanować, na przykład nieobecność pracownika na stanowisku pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *