Regeneracja włosów dzięki kosmetykom z encanto sklepu

Dla wszystkich kobiet, które w skuteczny sposób chcą pozbyć się problemu z przesuszonymi i puszącymi się włosami, rozwiązaniem może stać się ich keratynowe prostowanie. Obecnie, jest ono łatwo dostępne dzięki znajdującym się na rynku preparatom.

Encanto sklep

W tym właśnie sklepie znaleźć można trio, które przeprowadzi przez stosunkowo szybką i łatwą procedurę prostowania włosów. Są to: szampon encanto, który można używać przez czas niekreślony, a także produkt z keratyną i odżywka, które wykorzystuje się w czasie prostowania. Produkty można kupić w zestawie lub oddzielnie. Należy pamiętać, by ich pojemność dopasować do długości własnych włosów – tak aby ilość keratyny do prostowania była wystarczająca. W czasie jednego zabiegu, na średniej grubości lub długości włosach, zużywa się około 60 ml preparatu. Wszystkie te kosmetyki stosować można także na włosy farbowane, rozjaśnianie, a przede wszystkim zniszczone. Keratynowe prostowanie włosów polega na tym, że preparat z kreatyną „wprasowuje” się we włosy np. przy użyciu prostownicy. Wtedy łuski włosa otwierają się i przyjmują to naturalne dla nich budulcowe białko, uzupełniając wszystkie swoje ubytki. Potem łuski zamykają się, a włosy zaczynają się regenerować.

Efekty keratynowego prostowania włosów

Po właściwie przeprowadzonym prostowaniu włosów (tzn. przy użyciu właściwych do tego kosmetyków), są one proste, gładkie i nawilżone. Są one również dogłębnie odżywione, zregenerowane i lśniące. Dziej się tak dzięki wnikającej we włosy keratynie, która jest naturalnym budulcem włosów. Po takim zabiegu nie ma także problemów ze stylizacją włosów, są one podatne na zmiany, a zarazem sprężyste. Zwiększa się także ich odporność na puszenie i skręcanie się w wilgotnym środowisku. Wszystkie te efekty keratynowego prostowania włosów kosmetykami z encanto sklepu utrzymują się nawet do pięciu miesięcy. Zależy to także oczywiście od typu, gęstości i długości włosów. Należy pamiętać, że po przeprowadzonym prostowaniu włosów nie należy ich myć przez pierwsze 2-3 dni. Nie można wtedy ich także zgniatać – gumkami, spinkami, czy różnego rodzaju klamerkami. Po tych pierwszych kilku dniach, można zacząć już normalną pielęgnację, która opiera się na kilu prostych wyznacznikach:
– szampony nie mogą zawierać soli,
– odżywki i maski nie mogą zawierać silikonu,
– żaden z kosmetyków do włosów nie powinien mieć w składzie wysuszającego włosy alkoholu.
Przestrzegając tych zasad, można będzie cieszyć się przez kilka miesięcy pięknymi i prostymi włosami.

Zapraszam po więcej informacji na stronę encanto sklep.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *