Reklama w stylu motion design

W dzisiejszej reklamie nie chodzi o samą prezentację czy też opis produktu. Liczy się przede wszystkim wywołanie pewnych skojarzeń i emocji. Zaznaczenie atmosfery, pewnej otoczki, w której umieszczamy dany produkt czy usługę. Współczesna reklama nie mówi wprost, ale sugeruje. W pewien sposób czaruje i uwodzi. Przede wszystkim swoim pięknem, pomysłowością, żartem.

Motion design to totalne poruszenie

Nowoczesna reklama zbliża się do sztuki współczesnej. Oczywiście wykorzystuje także dzieła klasyczne, na przykład poprzez cytaty, ale to głównie nowoczesna twórczość jest dla niej inspirująca. Tak jak motion design. Animacje, które polegają na formie, ruchu, dźwięku. Wydają się wręcz magicznymi obrazkami nowoczesności. Doskonale nadają się do tego, żeby zamienić je na przekaz reklamowy.

Magiczny After Effects

Na cgwisdom.pl rozwiążmy wiele problemów związanych z opanowaniem nowoczesnych programów, pośród których znajduje się także After Effects. Kurs Adobe After Effects to naprawdę rewelacyjna propozycja dla wszystkich, których fascynuje sztuka w stylu motion design.

Kurs – After Effects – Animacja 2D w stylu motion design – to właśnie propozycja dla osób, które chcą łączyć sztukę z użytecznością. Nauczymy się tu tworzyć profesjonalną animację 2D. Poznamy m.in. tajniki tworzenia płynnego morfingu, podstawy rigowania, timing animacji, projektowanie ruchu elementów, offset animacji, udźwiękowienie wewnątrz After Effects.

Poruszające reklamy i poruszenie wyobraźni

W ramach wykorzystania programu After Effects możemy nauczyć się tworzyć nieprzeciętne reklamy. Gdy wiemy dokładnie, co chcemy przekazać, to nowoczesne narzędzie jakim jest After Effects, pozwoli nam to wyrazić w doskonały sposób. Jak się wyróżnić? Jak poruszyć wyobraźnię odbiorcy? Tworząc artystyczne reklamy w stylu motion design.