Skoki spadochronowe w nowej formule

Klasyczne szkolenia spadochronowe realizowane przez aerokluby były swojego czasu popularne. Niestety, ale toporna formuła prowadzenia szkoleń, niewspółmierne do jakości koszty kursów, prl-owskie podejście oraz kiepski sprzęt – to wszystko są bolączki klasycznych kursów spadochronowych. Dla chcących poznać wolność, poczuć radość i pasję skoków rekomendowane są szkolenia AFF, czyli kursy spadochronowe oparte o free-diving i większą indywidualność w powietrzu.

Dlaczego szkolenia AFF są lepsze?

Bo stawiają przede wszystkim na skoczka i realne nauczenie go możliwości skutecznego, samodzielnego skakania. Skoki są rozpoczynane z dużych wysokości – 4000 metrów, co w porównaniu do początkowych 1500 metrów jest realną różnicą. Gdy popatrzy się również na koszty imprez i szkoleń realizowanych przez aerokluby, to widzimy, że profesjonalne podmioty realizujące szkolenia AFF o wiele lepiej służą przygotowaniu przyszłych skoczków oraz zaproponowaniu im różnych interesujących subdyscyplin skoków spadochronowych.

Gdzie realizować można szkolenia AFF?

Opcji realizacji szkoleń AFF jest bardzo wiele. W obrębie coraz większej liczby aeroklubów zaczynają działać profesjonalne szkoły AFF, które zmieniają oblicze polskich skoków spadochronowych i otwierają je na zupełnie nową epokę. Polscy skoczkowie mogą wreszcie od początku swojej drogi spadochronowej mogą poczuć moc swobodnego spadania, zapoznać się z zasadami realizacji skoków spadochronowych, bezpieczeństwa oraz wyjątkową kulturą dotyczącą skoków AFF. Jest to sposób na naprawdę doskonałe hobby, które realizować można w coraz większej liczbie miejsc.

Ile kosztuje takie szkolenie?

Koszty szkoleń zaczynają się już od 1500 złotych – cena zależy wyłącznie od intensywności kursu oraz liczby zakontraktowanych w szkoleniu skoków. Im więcej skoków, tym szkolenia droższe. W cenie kursów AFF płacimy jednak uczciwie głównie za skoki, a nie za materiały edukacyjne, wypożyczenie spadochronu, gogli etc. – jedyny koszt, który musisz ponieść to ubezpieczenie OC oraz cena kursu. W ramach szkoleń AFF uzyskujesz również bogaty biuletyn materiałów edukacyjnych w formie papierowej oraz formie interaktywnej. Warto kształcić się w nowoczesny sposób i odkrywać magię skoków AFF.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z PL Strefy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *