W poszukiwaniu idealnego hotelu na pobyt w Warszawie

Zaplanowanie kilkudniowego pobytu w Warszawie jest dzisiaj znacznie proszę niż kiedykolwiek. Wszystko za sprawą olbrzymiej oferty hoteli, pensjonatów, moteli. Możemy zarezerwować pokój zarówno w ścisłym centrum, jak i na obrzeżach miasta. Którą z możliwości wybrać?

Hotele w Warszawie – zapoznajmy się bliżej z ich ofertą!

Olbrzymia ilość hoteli w Warszawie pozwala nam nie tylko wybrać ofertę najbardziej dopasowaną do naszych potrzeb, ale również wybranie miejsca, które nie zrujnuje naszego portfela. Decydując się na hotel w centrum wszędzie będziemy mieli blisko – być może nawet okaże się, że korzystanie z jakiegokolwiek transportu nie będzie konieczne. Niestety, wadą zatrzymywania się w centrum jest wszechobecny hałas i gwar. Problem ten nasilony jest w szczególności w ciągu tygodnia roboczego. Dla wielu również ceny hoteli w centrum są zdecydowanie za wysokie.

Alternatywą jest zatrzymanie się w hoteli z dala od centrum, w dzielnicach znacznie spokojniejszych. Doskonałym przykładem takiego hotelu jest hotellord.pl, który położony jest blisko lotniska Okęcie. Zaletą takiej lokalizacji jest to, że podróżując drogą lotniczą nie stracimy wiele czasu na dojazd do hotelu. Szacuje się, że od momentu wyjścia z terminala do przekroczenia drzwi hotelu minie zaledwie kilkanaście minut!

Wśród innych zalet warto wymienić zdecydowanie niższe ceny niż w centrum, możliwość odpoczynku w spokojniejszej okolicy. Również oferta zasługuje na uznanie – niewygórowane ceny idą w parze z doskonałymi usługami, możliwością korzystania z hotelowego SPA, etc.

Jak poruszać się po Warszawie?

Zdecydowana większość gości biznesowych wybiera podróżowanie taksówkami. Warto korzystać z taksówek stojących przy hotelach – możemy mieć pewność, że opłata za kurs nas nie zaskoczy.