Woda do biura – doskonały pomysł dla większych i mniejszych firm

Dystrybutory wody już dawno zdobyły sympatię większości dużych przedsiębiorstw i koncernów. Ich fenomen polega przede wszystkim na tym, że są one bardzo funkcjonalne i niedrogie w utrzymaniu, a dostarczają świeżej i gotowej do picia lub zaparzenia herbaty wody praktycznie natychmiast.

Ekologia a woda do biura

Dystrybutory do wody są urządzeniami stworzonymi do podgrzewania i schładzania wody. Zostały one stworzone z myślą o ochronie środowiska. W przeciwieństwie do wody butelkowanej nie przyczyniają się one w sposób znaczący do produkcji odpadów, stanowiących zagrożenie dla otoczenia naturalnego. Ich podstawową zaletą jest proekologiczność.

Butle do dystrybutorów do wody można napełniać aż do 50 razy, co przekłada się aż na 4 lata użytkowania ( w założeniu, że woda będzie dostarczana co miesiąc). Ponadto dystrybutory wody w domu w mniejszym stopniu, aniżeli woda butelkowana, przyczyniają się do globalnego ocieplenia.Z tego powodu dystrybutory do wody są idealnym rozwiązaniem dla osób, które dbają o środowisko i myślą w sposób innowacyjny.

Woda do biura – gdzie można montować dystrybutory?

Dystrybutory do wody to idealne rozwiązanie, które doskonale sprawdza się w wielu różnych miejscach. Przede wszystkim można je spotkać w różnych urzędach oraz instytucjach publicznych, gdzie każdego dnia korzystają z nich zarówno pracownicy, jak i klienci. Ponadto dystrybutory doskonale sprawdzają się również w przychodniach lekarskich, a także we wszystkich miejscach obsługi klienta.

Dodatkowo dystrybutory wody pokochały wszystkie korporacje, mniejsze i większe firmy oraz fabryki. Coraz częściej tego typu nowoczesne rozwiązania można spotkać również w domach prywatnych.

Woda do biura i jej rodzaje

Obecnie na rynku możemy spotkać się z trzema rodzajami dystrybutorów. Są nimi: dystrybutory butlowe, bezbutlowe oraz dystrybutory wody gazowanej. Do najpopularniejszych na rynku należą te pierwsze, jednak dystrybutory bezbutlowe równie chętnie montowane są w różnych miejscach z uwagi na fakt, iż są one bardziej kompaktowe.

Dystrybutory butlowe to urządzenia, które podają wodę z ogromnych butli o pojemności nawet do dwudziestu litrów wody źródlanej. Z kolei dystrybutory bezbutlowe działają na podobnej zasadzie co mechanizmy filtrów do wody z kranu. Dystrybutory wody niegazowanej mogą się pochwalić czterema opcjami dozowania wody: woda zima lub gorąca, w temperaturze pokojowej, a także woda gazowana.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Yazamco