Wygodne łóżko dla dziecka

Znalezienie odpowiedniego łóżka dla dziecka jest sporym wyzwaniem – obecnie producenci zasypują nam licznymi propozycjami łóżek dopasowanych do potrzeb najmłodszych. Jak odnaleźć się w tym gąszczu ofert? Jakie łóżko okaże się strzałem w dziesiątkę? Czy łóżko oparte na ramie czy rozkładane?

Łóżko dopasowane do pomieszczenia

Wybór konkretnego modelu łóżka wielu rodziców uzależnia od pomieszczenia, w którym ma ono stać. W przypadku mieszkań blokowych poszukiwane są rozwiązania funkcjonalne. Najczęściej wybierane są kanapy rozkładane, które w ciągu nocy zapewnią spokojny sen, a w ciągu dnia zamienią się w wygodne miejsca do siedzenia. Zaletą tego rodzaju kanap jest także ich niewygórowana cena. Z pewnością są to ważne argumenty dla kupujących.

Jeśli jednak szukamy łóżka opartego na ramie, do którego samodzielnie możemy dokupić wybrany przez nas materac, warto przyjrzeć się ofertom w sklepach producentów, jak visby.pl. Producenci zaproponują nam nie tylko nietuzinkowe konstrukcje, ale przede wszystkim wykorzystanie wysokiej jakości drewna litego. Jest ono pozyskiwane z takich gatunków jak dąb, sosna, buk. Oczywiście możliwe jest również lakierowanie i bejcowanie takiego drewna, aby subtelnie zmienić jego kolor.

Łóżko drewniane z dodatkowymi funkcjami

Producenci prześcigają się w pomysłach na interesujące dodatki. Najczęściej proponowanymi są wewnętrzne komory, w których możliwe jest przechowywanie pościeli, ubrań sezonowych. Ciekawym rozwiązaniem jest także zastosowanie półautomatycznych stelaży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *