Z którego hotelu przy lotnisku Okęcie skorzystać?

Podróż do Warszawy to z pewnością obowiązek każdego Polaka – stolica jest jednym z największych miast w kraju, dodatkowo wiąże się z nią olbrzymia część naszej narodowej historii. Wiele osób pragnie poznać to miasto bliżej: nie tylko jego dzieje, ale również zabytki, kulturę czy nawet regionalne smaki. Jak zaplanować podróż do Warszawy, aby nie spędzić kilku dni w korkach? Oto nasze podpowiedzi!

Zadecyduj o wybraniu hotelu przy lotnisku Okęcie

Zwiedzanie Warszawy powinniśmy rozpocząć od zaplanowania dojazdu oraz hotelu. Zdecydowana większość turystów decyduje się na znalezienie pensjonatu czy hotelu blisko starego miasta. Musimy jednak mieć na uwadze to, że im bliżej starówki, tym większe ceny. Niestety, wielokrotnie z wysokimi cenami wiąże się także… niska jakość! Wielu nieuczciwych hotelarzy oferuje swoje usługi za wygórowane kwoty, jednak to, co zastajemy na miejscu, woła o pomstę do nieba! Nie kierujmy się cennikami – jeśli jakaś lokalizacja nas zainteresowała przede wszystkim sprawdźmy opinie dotychczasowych gości.

Jeśli nasza podróż do Warszawy ma odbyć się samolotem doskonałym pomysłem będzie wynajęcie hotelu przy lotnisku Okęcie. Dzięki takiej lokalizacji bardzo szybko przedostaniemy się z terminalu do pokoju hotelowego. Przykładem takiego hotelu jest bez wątpienia hotellord.pl. W ofercie znajdziemy propozycje dla klientów indywidualnych i biznesowych, możliwość korzystania z hotelowej strefy SPA czy z restauracji.

Co warto odwiedzić w Warszawie?

Z pewnością warto przespacerować się po Łazienkach Królewskich, wybrać się nad Wisłę, odwiedzić muzeum Powstania Warszawskiego czy też przespacerować się starym miastem. Warszawa ma wiele do zaoferowania turystom – warto mieć poręczny przewodnik po mieście! Zwiedzając stolicę poruszajmy się pieszo lub rowerem – dzięki temu unikniemy korków!