Chęć na zmiany? Zacznij od włosów!

Czasami w życiu każdego z nas pojawia się moment, kiedy czujemy się znudzeni i chcemy coś zmienić w swoim wyglądzie. Jednym z najpopularniejszych sposobów na metamorfozę niskim kosztem jest zmiana fryzury. Oto kilka inspiracji dla niezdecydowanych, którzy chcą poczuć się dobrze we własnej skórze!

Ostre cięcie

Zadziorna fryzura w stylu chłopczycy? Dlaczego nie! Krótkie boby w ostatnich sezonach cieszą się ogromną popularnością. Krótkie włosy dodają charakteru, a jednocześnie nie wymagają czasochłonnego suszenia, kręcenia czy prostowania. Obcinając włosy, możesz nie tylko odświeżyć swój wygląd, ale również wspomóc organizacje zajmujące się produkcją peruk dla osób, które przeszły chemioterapię. Aby ułatwić komuś komfort codziennego życia po walce z chorobą, wystarczy ściąć włosy zaplecione w warkocz i wysłać je na adres fundacji.

Odpowiednia farba do włosów – prosty przepis na sukces!

Mysi blond albo wypłowiały brąz pozbawiony wyrazu aż proszą się o zmianę? Farba do włosów pomoże Ci nadać pasmom utracony blask. Możesz samodzielnie zafarbować włosy w domu albo oddać się w ręce profesjonalistów, którzy wykonają modną koloryzację i przeprowadzą zabieg pielęgnacyjny. Do najgorętszych trendów w farbowaniu zaliczyć możemy w tym sezonie popielaty, chłodny blond, koloryzację techniką strandlights oraz włosy w kolorze mustard yellow.

Wielka metamorfoza na chwilę

Chcesz zadać szyku na imprezie? A może znudził Ci się grzeczny wizerunek? W drogeriach kupisz obecnie szeroki wybór tonerów do włosów – zmywalnych farb, często w formie sprayu, które znikają  podczas mycia włosów. Znani producenci kosmetyków do włosów proponują tonery w niemal wszystkich kolorach tęczy, począwszy od brązów, poprzez odcienie różu, na odważnych zieleniach i niebiskim kończąc. Aby pozbyć się kolorowych pasemek, wystarczy jedynie umyć włosy.