Czy warto kupić niskie komody do salonu

Niskie komody do salonu są rzadkością w salonach. Większość ludzi stawia na komody wysokie. Jak się jednak okazuje, w pewnych wypadkach lepiej postawić na niższy mebel, który może pełnić również inne funkcje przydatne w pokoju dziennym.

Niskie komody do salonu pod telewizor

Jeżeli nasz salon jest mały i chcemy dobrze oraz rozsądnie go zagospodarować, to wybierajmy meble pełniące różne funkcje. Przykładem mogą być tutaj właśnie niskie komody do salonu będące również świetnym stolikiem pod telewizor. Jeżeli wybierzemy niską, ale długą komodę, to na pewno wytrzyma ona ciężar telewizora. Sam sprzęt RTV na pewno będzie stał stabilnie i nie będzie się z nim nic działo. Tylko pamiętajmy o tej długości. Niska, ale krótka komoda w takim wypadku na pewno dobrze się nie sprawdzi.

Niski stolik do kawy

Niskie komody do salonu z powodzeniem mogą również służyć jako stolik do kawy. Jeżeli oczywiście taka komoda będzie miała odpowiednie wymiary, które najlepiej ocenić naocznie w sklepie. Każdy z nas będzie miał zupełnie inne wymagania odnośnie stolika do kawy do swojego salonu. Dzięki takiej komodzie, na której możemy położyć jakiś bieżnik, serwetę zaoszczędzimy na miejscu i nie będziemy musieli już kupować kolejnego stolika. Wspomniana serweta pomoże tak zamaskować mebel, że nikt nawet nie będzie się domyślał, iż ma do czynienia z komodą, a nie z prawdziwym stolikiem. Takie sztuczki meblowe sprawiają, że w salonie udaje się dobrze zagospodarować wnętrze i cieszyć się z jego aranżacji pod każdym względem.