Fotele na taras – jakie modele są teraz na czasie?

Połowa wakacji za nami, a Ty dalej nie zatroszczyłeś się o swój ogród? Sierpień to ostatni dzwonek, aby wymienić stare, wysłużone meble i wykorzystać możliwości, jakie dają gorące, długie dni. Jakie fotele na taras warto wybrać, aby zaaranżować strefę wypoczynku zgodną z najświeższymi trendami obowiązującymi w designie? Sprawdź!

Rattanowe fotele na taras – powrót do korzeni

Fotele na taras wykonane z naturalnych surowców w wielkim stylu wracają do łask! Szczególnie dużą popularnością wśród miłośników subtelnego, naturalnego wzornictwa cieszą się modele wyplatane  z rattanu – egzotycznego surowca pozyskiwanego z pni palm rotangowych. W kolekcjach czołowych producentów znajdziesz wysokiej jakości, ręcznie wykonywane krzesła i fotele łączące w sobie delikatność rattanu z nowoczesnością minimalistycznych projektów. Co ważne, fotele z rattanu świetnie sprawdzają się również w urządzonych ze smakiem wnętrzach.

Technorattan znów na fali

Technorattanowe meble szturmem opanowały nasze ogrody już kilka sezonów temu. Mimo zmieniających się jak w kalejdoskopie trendów pozycja technorattanowych kompletów jest wciąż niezachwiana. Fotele wyplatane z syntetycznej plecionki zainteresują każdego, kto szuka uniwersalnego, odpornego na czynniki zewnętrzne i eleganckiego umeblowania.

Fotel ze sznurka? Dlaczego nie!

Projektanci wysokiej klasy mebli po raz kolejny udowadniają, że ich fantazja nie ma granic. Niekwestionowanym hitem są w ostatnim czasie fotele z siedziskiem wykonanym ze sznurka. Mocna linka odporna na duże obciążenia i czynniki zewnętrzne nadaje krzesłom niebanalnego i wyjątkowego wyrazu. W dobrych sklepach znajdziesz „sznurkowe” fotele w wielu fasonach i rozmiarach.