Kalkulator OC bez podawania danych – czy to możliwe?

Zakup ubezpieczenia OC to obowiązek każdego posiadacza pojazdu mechanicznego. Współcześnie nie musimy jednak udawać się osobiście do biur ubezpieczycieli – zamiast tego możemy wykorzystać poręczne kalkulatory online, które szybko wyliczą składkę polisy. Kalkulator OC bez podawania danych to ciekawa nowość – jak działa i czy pozwoli na znalezienie najlepszej oferty?

Jak działa kalkulator OC bez podawania danych?

Polisa odpowiedzialności cywilnej jest dokumentem wymaganym przez polskie prawo – każdy posiadacza zarejestrowanego samochodu czy motocykla musi taką polisę posiadać. Polisa OC chroni innych użytkowników drogi przez kolizjami czy wypadkami spowodowanymi przez właściciela ubezpieczenia. W praktyce to właśnie z polisy OC opłacane są naprawy szkód czy leczenie osób poszkodowanych. Wysokość polisy OC jest zmienna i zależy od wielu czynników, w tym od wieku posiadacza pojazdu, posiadanych przez niego zniżek, ale też marki i wieku samochodu, miejsca rejestracji. Sposobem na szybkie określenie wysokości składki były i są kalkulatory online. Dzięki konkretnym danym wyszukują one najkorzystniejsze oferty ubezpieczeniowe. Wiele osób ma jednak wątpliwości, czy udostępnianie wielu drażliwych danych w sieci jest bezpieczne – podczas wypełniania formularzy musieliśmy podawać adres, nr PESEL. Dzisiaj dostępne jest znacznie lepsze rozwiązanie – kalkulator OC bez podawania danych. Jak działa?

Kalkulator OC bez podawania danych – wygodny i bezpieczny!

Kalkulator OC bez podawania danych to prawdziwa rewolucja i realna zmiana dla kierowców. Na podstawie wyłącznie dwóch informacji – daty urodzenia i numeru rejestracyjnego pojazdu – możliwe jest wyszukanie najlepszych ofert. Kalkulator pobiera resztę istotnych danych z Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego – jeśli kiedykolwiek wcześniej ubezpieczaliśmy pojazd, nasze dane z pewnością tam są.

Może Ci się również spodoba

nwise.pl museum.com aulonfox.com