Pojemniki plastikowe Euro

Wszystkie produkty Schoeller Allibert zostały zaprojektowane, aby zapewnić wiele lat ciągłego użytkowania w szerokim zakresie wymagających zastosowań przemysłowych. Firma od wielu lat działa na rynku – między innymi – projektuje, produkuje i patentuje wszelkie opakowania, które zostały wykonane z dobrej jakości tworzywa sztucznego.

Pojemniki plastikowe Euro

Produkty Schoeller Allibert są przeznaczone do stosowania w szerokim zakresie temperatur. Pojemniki Euro z polipropylenu powinno stosować się w takim zakresie temperatur, jak: od -10 ° C do + 50 ° C. Pojemniki są także odporne na większość środków chemicznych występujących w przemyśle – co jest ogromną zaletą. Firma oferuje dobrej jakości pojemniki plastikowe euro, które mają naprawdę wiele zastosowań. Odpowiednia wysokość produktu sprawia, że można w nich przechowywać wiele rzeczy. W magazynach, warsztatach, zakładach produkcyjnych, sklepach detalicznych, szpitalach i centrach dystrybucyjnych może znajdować się sporo produktów – właśnie dlatego pojemniki plastikowe są bardzo potrzebne w takich miejscach.

Dobrej jakości pojemniki

Pojemnik plastikowy euro, które oferowane są przez firmę Schoeller Allibert są wykonywane w standardowych rozmiarach, jednakże trzeba również wspomnieć o tym, że firma może stworzyć pojemnik na miarę dla konkretnego klienta. Zaletą produktów jest fakt, że wykonywane są one w taki sposób, aby dbać o środowisko. Pojemniki będą idealnym rozwiązaniem, które można zastosować w małych pomieszczeniach. Można je umieścić między innymi na półkach, w systemach karuzelowych lub na przenośnikach rolkowych. Zintegrowane uchwyty wykonane zostały w taki sposób, aby pojemniki można było w łatwy sposób przemieścić. Firma cechuje się również szerokim wachlarzem wartościowych produktów, które mogą pomóc w wielu przemysłach. Pojemnik plastikowy euro jest przede wszystkim niesamowicie wytrzymały – maksymalne obciążenie to nawet, ponad sto kilogramów. Bardzo oryginalna konstrukcja zwiększa odporność na trudne warunki środowiskowe. Wysoka wentylacja z całą pewnością pozytywnie wpływa na produkty w środku pojemników. Pojemniki euro 2 mogą przechowywać, na przykład: leki, owoce, warzywa, kosmetyki.

Pojemniki Euro 2 dostępne są w firmie Schoeller Allibert, która jest w stanie zagwarantować bardzo wysoką jakość.