Spacer jako niezapomniana przygoda – wózki 3w1

Nowoczesne wózki spacerowe zaskoczą nas pod wieloma względami: projektanci dbają o to, aby oferowane wózki były komfortowe nie tylko dla dziecka, ale również dla samego rodzica, a spacery były przyjemnością. Jakie wózki są dzisiaj najpopularniejsze? Które okażą się inwestycją na lata?

Wybieramy wózek 3w1

Wśród najchętniej kupowanych wózków wymienia się wózek 3w1 – ten rodzaj wózka zaskoczy nas przede wszystkim funkcjonalnością. Nowoczesny wózek 3w1 to produkt dedykowany dla dzieci do lat 3, a używać go można już od pierwszych dni życia malucha. Co sprawia, że wózek ten jest tak lubiany?

Wózek 3w1 składa się z 3 elementów: stelaża z kółkami, gondoli oraz siedziska. Wymienne elementy, gondola i siedzisko, zmienia się, kiedy dziecko zaczyna samodzielnie siadać. Gondola posiada wzmocnione dno oraz szerokie boki, przez co dziecko jest doskonale chronione. Wewnętrzny materacyk pozwoli na wygodny i komfortowy sen, a szeroka budka ochroni przed silnym promieniowaniem słonecznym. Wymiana gondoli na siedzisko pozwoli na to, aby dziecko poznawało świat z pozycji siedzącej: o jego bezpieczeństwo zadbają pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, jak również barierka, regulowane oparcie oraz podnóżek. Tu również maluch jest chroniony przed nadmiernym słońcem przez obszerną budkę z moskitierą.

Wygodny wózek z punktu widzenia rodzica

Wózki 3w1 cenione są przede wszystkim przez rodziców – nie tylko pozwalają na korzystanie z jednego urządzenia przez kilka lat, ale też są tak zaprojektowane, aby ułatwiać codzienne spacery. Lekka, aluminiowa rama wózka jest składana: oznacza to, że bez trudu zmieścimy ją do bagażnika samochodowego. Koła posiadają pełen system amortyzacji, który wybiera nierówności i pozwala na przyjemne spacerowanie. Dla większej wygody rodziców oddano również torby i kosze na zakupy oraz hamulce ręczne.