Wygodne i trwałe krzesło z technorattanu

Decydując się na stworzenie w ogrodzie czy na tarasie miejsca wypoczynkowego musimy zaopatrzyć się w wygodne i trwałe meble. Krzesło z technorattanu to jedna z najchętniej wybieranych propozycji, zarówno przez klientów indywidualnych, jak i przez restauratorów czy właścicieli hoteli. Dlaczego krzesło z technorattanu cieszy się tak dużym zainteresowaniem?

Wygodne i trwałe krzesło z technorattanu

Najważniejszą zaletą produktów takich jak krzesło z technorattanu jest bez wątpienia jego trwałość. Producenci zaproponowali nam krzesło z technorattanu, w którym stelaż wykonany jest z lekkiego, malowanego proszkowo aluminium. Zastosowanie aluminium sprawia, że ostateczna waga krzesła czy fotela jest niska, a my sami bez trudu go podniesiemy i przeniesiemy z miejsca na miejsce.

Wierzch krzesła technorattanowego pokrywa plecionka technorattanowa – materiał ten do złudzenia przypomina naturalny rotang. Technorattan jest tworzywem syntetycznym, który idealnie nadaje się do ogrodów czy na tarasy: materiał ten nie chłonie wilgoci, brudu, jest odporny na silne promieniowanie słoneczne, więc nie traci swojego żywego koloru nawet po wielu latach.

Jak wykorzystać krzesło z technorattanu w aranżacji na tarasie?

Możliwości jest wiele, a krzesło z technorattanu może stać się jednym z najważniejszych elementów! Nowoczesne krzesło z technorattanu możemy przede wszystkim zestawić ze stolikiem kawowym – taki komplet sprawdzi się na balkonach i niewielkich tarasach, gdzie ilość miejsca jest ograniczona. Krzesło z technorattanu możemy również zestawić z wygodną sofą narożną oraz niskim i szerokim stolikiem kawowym. Dzięki wykorzystaniu dodatkowych poduszek i sof możliwe stanie się znaczne podniesienie poziomu komfortu! Krzesło z technorattanu będzie prezentować się też elegancko połączone z  dwuosobowymi sofkami czy fotelami wiszącymi.