Zdrowe i smaczne posiłki

Od tego co jemy zależy nie tylko nasze samopoczucie, ale przede wszystkim: zdrowie. Wybierając produkty silnie przetworzone narażamy na szwank nasz organizm i ryzykujemy otyłość. W okresie wiosny i lata warto sięgać po świeże warzywa i owoce – dzięki nim uzupełnimy ilość witamin i mikroelementów. Jakość serwowanych przez nas potraw zmienią również nowoczesne komplety garnków od czołowych producentów. Jak to możliwe?

Innowacje, które zmieniają nasze życie

Nowoczesne technologie mają kolosalny wpływ na nasze życie. Widać to również po wyposażeniu kuchni. Obecnie wybór garnków i patelni jest olbrzymi, kupujący jednak najchętniej wybierają produkty pochodzące od cenionych producentów, w tym ze sklepu Gerlach.pl. Nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwoliły na zaprojektowanie garnków trwałych, odpornych na uszkodzenia, wysokie temperatury. Zastosowanie stali nierdzewnej pozwoliło na stworzenie garnków odpornych na działanie korozji, które możemy czyścic w zmywarkach. Zaawansowane technologiczne garnki posiadają w swoich dnach wbudowane dyski aluminiowe. Pozwalają one na wykorzystanie takich garnków na kuchenkach indukcyjnych. Dysk skraca czas gotowania, pozwala na lepsze rozprowadzanie ciepła i oszczędność energii elektrycznej.

Smażenie zdrowsze niż myślisz!

Do niedawna panowało przekonanie, że potrawy smażone są mniej wartościowe i bardziej tłuste. Dzisiaj wiemy, że dzięki nowoczesnym patelniom wystarczy niewielka ilość tłuszczu, aby przygotować smaczne dania z patelni. Umożliwią to innowacyjne powłoki ceramiczne, których zadaniem jest przede wszystkim zapobieganie przywierania jedzenia do dna patelni. Powłoki są wysoce odporne na uszkodzenia mechaniczne, ścieranie. Tworzywo takie pozwoli nam na przygotowanie zdrowych i smacznych posiłków, kiedy tylko tego zapragniemy!