Papierowe opakowania na jedzenie – sposób na jedzenie w plenerze

Podczas różnego rodzaju imprez czy spotkań plenerowych problematyczne jest używanie naczyń i sztućców. Porcelanowe naczynia są ciężkie i niepraktyczne w warunkach polowych i nie ma możliwości pozmywania ich po posiłku. Dlatego lokale gastronomiczne organizujące katering lub posiadające bardzo modne ostatnio food trucki stawiają na papierowe opakowania. Różnego rodzaju tacki, kartoniki, talerzyki czy pudełeczka wykonane z papieru idealnie sprawdzają się do pakowania dań. Ich waga jest bardzo niewielka, co zdecydowanie ułatwia spożywanie posiłków nawet na stojąco, co często się zdarza na różnych plenerowych eventach. Po zjedzeniu bez obaw wyrzucimy opakowanie, nie szkodząc środowisku, ponieważ wykonane zostały z najwyższej jakości papieru lub papieru i mączki kukurydzianej, co przekłada się ich szybkie rozkładanie w naturalnych warunkach. Jednak papierowe opakowania to wybór nie tylko dla gastronomi. Możesz bez problemu wprowadzić takie naczynia u siebie w domu i stosować je na co dzień. Wszystkie prezentowane wyroby oferowane są w przystępnych cenach. Hurt ze SlowPack jest opłacalny – dlatego też cena za produkty jest bardzo konkurencyjna i przyjazna dla każdego. 

Torby papierowe ekologiczne z uchwytem

W przypadku gdy chcemy przetransportować nasze jedzenie, dobrym dodatkiem do opakowań na wynos będzie torba papierowa z uchwytem.  Oferujemy wytrzymałe i praktyczne torby papierowe spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Funkcjonalne torby świetnie sprawdzą się również podczas zakupów. Bez problemu pomieszczą większą ilość towarów a dzięki użyciu wysokiej jakości mocnego materiału, mogą udźwignąć produkty o wadze nawet do 10 kg. Mniejsze torebki bez uchwytu świetnie sprawdzą się jako opakowania do produktów sypkich i pomogą w przechowywaniu cukru, mąki, ryżu lub innych artykułów niespożywczych. Restauracjom i innym przedsiębiorcom  polecamy naszą specjalną usługę umożliwiającą zakup toreb z logiem własnej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą papierowych toreb dostępnych w naszym sklepie – SlowPack.

 

Może Ci się również spodoba

https://gethotels.pl/przemyslane-detale-w-twoim-wnetrzu-stoliki-pomocnicze-i-kwietniki-w-stylu-loft/ zobacz wiecje https://humpday.com.pl/industrialna-doniczka-na-nozkach-wysoka-w-stylu-loft-nowy-wymiar-zieleni-w-mieszkaniu/